Chcesz kupić , sprzedać lub wynająć nieruchomość ?

Czy naprawdę masz tyle czasu by przeglądać setki ofert ?

Zadzwoń , powiedz nam czego szukasz, a my wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z całym trójmiejskim rynkiem nieruchomości ze szczególną specjalizacją w Sopocie. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do kojarzenia stron. Oprócz klasycznego pośrednictwa zapewniamy kompleksową weryfikację dokumentów i informacji o nieruchomości, przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży, zapewniamy szeroki marketing. Zapewniamy profesjonalne doradztwo doświadczonych i kompetentnych ekspertów , doradzamy we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami,dokonujemy wycenę rynkową nieruchomości, negocjujemy ceny.

Pomagamy w załatwianiu formalności prawnych i notarialnych.
Opiekę nad Klientem sprawuje indywidualny doradca, który zapewni kompleksową i fachową obsługę w zakresie powierzonych zadań.
Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z naszych Klientów.   Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i cześć z nich nie zawsze daje się zweryfikować, w związku z powyższym nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
POLITYKA RODO
REGULAMIN